آغاز ثبت نام بیمه درمان تکمیلی اعضاء، کارکنان و بهره برداران سازمان – دی ماه 98

اطلاعیه صندوق تعاون و رفاه سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور در خصوص بیمه درمان تکمیلی:

به اطلاع تمامی اعضاء، کارکنان و بهره برداران محترم سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور می رساند؛ به منظور ارائه خدمات رفاهی مطلوب، مؤسسه صندوق تعاون و رفاه سازمان اقدام به انعقاد قرارداد بیمه تکمیلی درمان جهت اعضاء، بهره برداران و کارکنان سازمان در سطح کشور و تحت نظارت بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران با شرکت سهامی بیمه دانا نموده است.

مدت قرارداد بیمه درمان تکمیلی یک سال از تاریخ 98/10/1 الی 99/10/1 می باشد و مهلت ثبت نام تا پایان آذرماه 98 در نظر گرفته شده است.

با توجه به شرایط مورد قرارداد، تمامی متقاضیان محترم از تخفیفات ویژه طرح خانواده (از حداقل 3 نفر) بهره مند گردیده و همچنین بیمه شدگان دوره قبل در صورت تمدید مشمول تخفیف ویژه تمدید می شوند.

گفتنی است شرکت سهامی بیمه دانا، مبتکر طرح بیمه درمان تکمیلی برای اولین بار در سطح کشور بوده است و با توجه به شبکه خدمت رسانی در سراسر کشور، مناسب ترین خدمت را به اعضاء در سراسر کشور ارائه می نماید.

متقاضیان محترم طی مدت تعیین شده از طریق برقراری ارتباط با سازمان استان خود و یا ارتباط با صندوق تعاون و رفاه کشور از طریق شماره تماس های (3-88993851)021 – 09393786132 جهت ثبت نام اقدام نمایند.

  • تمامی اطلاعات مورد نیاز جهت ثبت نام در فایلهای پیوست موجود می باشد.
  • جهت عضویت در صندوق تعاون و رفاه مبلغ 100،000 ریال به شماره حسابهای اعلام شده در فایل “تعهدات” (فقط فرد اصلی که عضو سازمان یا بهره بردار می باشد) واریز نمایید.
  • مدارک تکمیل شده را به نماینده سازمان در شهرستان محل سکونت خود تحویل نمایید.

نوشته های مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

[…] آغاز ثبت نام بیمه درمان تکمیلی اعضاء، کارکنان و بهره بر… slider خدمات رفاهی  […]