بازدید رایگان از نمایشگاه های (اتماک-آی فارم) و (آی‌فارم) – ( نمایشگاه های بین‌المللی شهرآفتاب تهران) ویژه اعضا و بهره برداران

نمایشگاه بین المللی مکانیزاسیون، ماشین آلات و ادوات کشاورزی ایران (اتماک-آی فارم)

نمایشگاه تخصصی بین‌المللی باغبانی، گلخانه، نهاده، گیاهان دارویی و صنایع وابسته (آی‌فارم)

اولین دوره نمایشگاه بین المللی آیفارم “با موضوع تخصصی باغبانی، گلخانه و نهاده ها” همزمان با سومین دوره نمایشگاه بین المللی اتماک-آیفارم “با موضوع مکانیزاسیون کشاورزی، ماشین‌آلات و صنایع وابسته” و دومین دوره نمایشگاه بین المللی آیفارم-ایرکس “با موضوع تجهیزات و سیستم های نوین آبیاری و آبرسانی کشاورزی، باغبانی و فضای سبز” با مشارکت و همکاری معاونت امور باغبانی وزارت جهادکشاورزی و سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور در تاریخ دوم لغایت پنجم مهرماه سال جاری در مرکز نمایشگاه های بین‌المللی شهرآفتاب تهران برگزار می شود.

سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی از تمامی اعضای حقیقی و حقوقی، کلیه انجمن‌ها و شرکت‌های فعال در بخش های کود، بذر، سموم کشاورزی، مکانیزاسیون و تولید نهال و همچنین بهره‌برداران و گلخانه‌داران دعوت می نماید از این رویداد مهم و مشترک بازدید به عمل آورند.

غرفه سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی در این نمایشگاه، منتظر حضور سبز و فعال تمامی علاقمندان و فعالان بخش کشاورزی می باشد. ساعت بازدید نمایشگاه 10 الی 17 ایام برگزاری نمایشگاه می باشد.

هزینه ایاب و ذهاب رایگان می باشد (بازدید از نمایشگاه رایگان است)

زمان، تاریخ و مکان حرکت: 7 صبح روز پنج شنبه 4 مهرماه سال جاری (1398/07/04) از محل ساختمان سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان (حضور 10 دقیقه قبل از حرکت الزامی می باشد).

مهلت ثبت درخواست: تا ساعت 9 صبح روز شنبه 98/06/30 می باشد.

در صورت به حدنصاب رسیدن متقاضیان، بازدید از نمایشگاه از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.

جهت ثبت درخواست بازدید از طریق فرم ثبت الکترونیکی درخواست اقدام نمایید.

نوشته های مرتبط

دیدگاه